warren buffett
Jak skuteczna jest analiza finansowa firmy i kontrola ksiąg rachunkowych?
article preview
Zapraszam do lektury kolejnego odcinka serialu poświąconego niedocenianemu nauczycielowi Warrena Buffetta - Filipowi Fisherowi.
czytaj dalej
Czy firma dba o swoje kadry zarządzające?
article preview
Zachęcam do lektury kolejnego odcinka serialu poświęconemu mistrzowi Wall Street - Filipowi Fisherowi, autorowi książki "Zwykłe akcje, niezwykłe zyski".
czytaj dalej
Czy w firmie panują dobre relacje wśród kadry zarządzającej i rady nadzorczej?
article preview
Zachęcam do lektury kolejnego odcinka serialu poświęconego legendarnemu inwestorowi i nauczycielowi samego Warrena Buffetta.
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 11-15.06.2018
article preview
To był bardzo udany tydzień dla portfela SPT - Ten Square Games zyskał aż +29,45%, Playway zyskał +11,82% a 11 bit zyskał +5,09%, co dało łączny zysk na całym portfelu +15,45%. Na jakie spółki stawiam w przyszłym tygodniu?
czytaj dalej
Znaleźliśmy polski bitcoin - upside 3-10 razy w kilka lat
article preview
Bitcoin od pół roku znajduje się w bessie i jego notowania znajdują się ostatnio w klasycznym, męczącym trendzie bocznym - niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - łatwo to już było i to se ne wrati, dlatego polecam zarówno spekulantom jak i hoddlerom krypto spojrzenie nieco łaskawszym okiem na wyśmiewany tak ostatnio nasz polski rynek akcji - gwarantuję że można tu wybrać prawdziwe perły, które dają zarobić porównywalnie z krypto w przeciągu kilku lat.
czytaj dalej
123...14
«
1/14