subiektywnie o finansach
Co daje firmie wejście na gieldę? Prezes Getback - Konrad Kąkolewski odpowiada na pytania
article preview
czytaj dalej
Jak rozpocząć inwestowanie oszczędnośći - wykład wideo!
article preview
Zachęcamy do obejrzenia nagrania wideo z webinaru, który prowadzili Maciek Samcik, autor najlepszego i najpopularniejszego bloga ekonomicznego w Polsce oraz Albert Rokicki, autor bloga inwestycyjnego - Longterm.pl.
czytaj dalej
Jak inwestować w dywidendy i surowce jeśli nie ma się na to czasu?
article preview
Zachęcam do obejrzenia najnowszego webinaru z cyklu "Dywidenda jak w banku, czyli o długoterminowym inwestowaniu oszczędności". Wykład poprowadzili Maciek Samcik, autor bloga "Subiektywnie o finansach" i Albert Rokicki "Longterm.pl".
czytaj dalej
Webinar specjalny - Samcik & Rokicki live!
article preview
Dlaczego powinieneś inwestować w spółki dywidendowe samodzielnie albo poprzez specjalne fundusze inwestycyjne (dywidendowe)? Zapraszamy na specjalny webinar, podczas którego odpowiemy na to pytanie oraz wiele, wiele innych, które nam zadacie!
czytaj dalej
Jak inwestować i nie płacić podatku Belki - zapis czatu z webinaru
article preview
Za nami kolejny, drugi już webinar poprowadzony wspólnie z Maćkiem Samcikiem, autorem bloga "Subiektywnie o finansach". Tym razem rozłożyliśmy na czynniki pierwsze narzędzia optymalizacji podatkowej inwestycji, dostępne w naszym kraju i w dodatku całkowicie legalne, dzięki którym albo płaci się o wiele niższy podatek albo można nawet nie płacić go wcale.
czytaj dalej
12
«
1/2