portfel akcji dywidendowych
Portfel dywidendowy - VI odsłona
article preview
Minęło już ponad półtora miesiąca od czasu ostatniego wpisu w tym cyklu. Czas sprawdzić jak prezentuje się aktualna stopa zwrotu i rozważyć kolejne ruchy w ramach naszej długoterminowej strategii.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy - V odsłona
article preview
Minęło już dziewięć tygodni, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się aktualna stopa zwrotu i zaksięgować przyznane dywidendy.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy III odsłona
article preview
Minęły już trzy tygodnie, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się portfel po ostatniej zawierusze na rynku, spowodowanej sankcjami nałożonymi na Rosję.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy - II odsłona
article preview
Minęły już dwa tygodnie, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się portfel po ostatniej zawierusze na rynku, spowodowanej sankcjami nałożonymi na Rosję.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy I odsłona
article preview
W ubiegłym tygodniu ogłosiłem rozpoczęcie prowadzenia długoterminowego portfela spółek dywidendowych. Wszystkich zainteresowanych tematem dywidend i tym ile można zarobić w skali kilku czy kilkudziesięciu lat odsyłam do mojego poprzedniego artykułu z cyklu "Portfel akcji dywidendowych".
czytaj dalej
12
2/2
»