cd projekt
Znaleźliśmy polski bitcoin - upside 3-10 razy w kilka lat
article preview
Bitcoin od pół roku znajduje się w bessie i jego notowania znajdują się ostatnio w klasycznym, męczącym trendzie bocznym - niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - łatwo to już było i to se ne wrati, dlatego polecam zarówno spekulantom jak i hoddlerom krypto spojrzenie nieco łaskawszym okiem na wyśmiewany tak ostatnio nasz polski rynek akcji - gwarantuję że można tu wybrać prawdziwe perły, które dają zarobić porównywalnie z krypto w przeciągu kilku lat.
czytaj dalej
Gaming trzeba cisnąć jak z cytryny
article preview
Zachęcam do obejrzenia wywiadu jaki udzieliłem Parkiet TV podczas trwania konferencji "WallStreet" organizowanej przez SII w Karpaczu.
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 28.05-01.06.2018
article preview
To był kolejny, fantastyczny tydzień portfela SPT - Playway zyskał aż +19,86%, 11 bit studios zyskał +3,33%, a Livechat zamknął się na symbolicznym plusie +0,13%, co dało średni wynik 7,77%. Na jakie spółki stawiam w przyszłym tygodniu?
czytaj dalej
Znaleźliśmy kilku kandydatów na kolejny CD Projekt!
article preview
CD Projekt dał zarobić cierpliwym inwestorom ponad 2000% w przeciągu ostatnich 6 lat. Od pewnego czasu intensywnie szukaliśmy polskiej spółki, która może powtórzyć ten sukces lub przynajmniej się do niego zbliżyć i wydaje nam się, że mamy takich kliku kandydatów!
czytaj dalej
Kiedy dokupić akcje CD Projektu i czy nie jest już za drogi?
article preview
Kiedy będzie dobry moment na dokupienie akcji CD Projektu? A może 11 bit studios jest teraz lepszym pomysłem? Czy cena w wezwaniu na Polną ogłoszonym przez Zbigniewa Jakubasa nie jest za niska? Czy przejście firmy w Niemczech jest korzystne dla Wieltonu? Na te i kilka innych pytań odpowiedziałem w kolejnym odcinku "Pytań do Longterma" nagranym dla Inwestorzy.tv.
czytaj dalej
123...8
«
1/8