Komentarze giełdowe
Śladami Warrena Buffetta - pierwsza, polska książka o największym inwestorze w historii
article preview
Przeczytałem pierwszą, polską książkę poświęconą mojemu inwestycyjnemu idolowi - Warrenowi Buffetowi, napisaną przez Przemka Gerchmanna i Tomka Jaroszka. Nie tylko rozłożyli całą karierę tego wielkiego inwestora na czynniki pierwsze ale i zadali sobie trud aby polecieć do USA i wziąć udział w corocznym spotkaniu akcjonariuszy, kierowanej przez niego spółki - Berkshire Hathaway! Przez większość lektury, kiedy czytałem relację autorów z wizyty w Omaha, w stanie Nebraska, odczuwałem silne uczucie, zwykłej ludzkiej zazdrości... Przemysław Gerschmann i Tomasz Jaroszek spełnili bowiem nie tylko swoje własne marzenie ale mogę śmiało powiedzieć, że również marzenie tysięcy polskich inwestorów, w tym moje. Poniżej moja recenzja napisanej przez nich książki "Śladami Warrena Buffetta".
czytaj dalej
Trump tryumfuje - giełda w USA najwyżej w historii!
article preview
Amerykański indeks giełdowy - S&P 500 pobił swój rekord historyczny, dzięki czemu Donald Trump ma nieskrywane powody do satysfakcji, gdyż często dawał do zrozumienia, że rynek akcji jest dla niego bardzo ważny. Dlaczego akcje w USA tak mocno wzrosły i czy nie czyha na nie za rogiem jakiś "niespodziewany' krach???
czytaj dalej
Jak inwestuje profesjonalista - Zbyszek "Szejk" Nowaczyk
article preview
Zachęcam do obejrzenia zapisu wideo webinaru edukacyjnego, który poprowadził dla nas profesjonalny inwestor - Zbyszek "Szejk" Nowaczyk, który tylko do końca października wygenerował aż 250% zysku i to pokazując swoje zagrania i udostępniając swój portfel na naszym forum VIP.
czytaj dalej
Starward Industries - wideo z webinaru
article preview
Zachęcamy do obejrzenia nagrania wideo z wczorajszego webinaru z przedstawicielami Starward Industries - krakowskiej spółki gamingowej, która pracuje nad pierwszą grą na podstawie powieści Stanisława Lema. W spotkaniu udział wzięli - Marek Markuszewski, prezes spółki, współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projektu i Michał Gałek - narrative designer i były pisarz w CD Projekt RED.
czytaj dalej
Webinar ze Starward Industries
article preview
W najbliższy poniedziałek, 25.11 o 14:00 zapraszam na webinar z Markiem Markuszewskim - prezesem Starward Industries, współzałożycielem krakowskiego oddziału CD Projektu oraz Michałem Gałkiem - narrative designerem w Starward Industries, pisarzem mającym na swoim koncie słynnego "Wiedźmina 3" oraz "Cyberpunka" podczas pracy w CD Projekcie.
czytaj dalej
12345...78