Dywidenda jak w banku
Dywidenda jak w banku - official trailer
article preview
Ruszyła akcja "Dywidenda jak w banku, czyli o długoterminowym inwestowaniu oszczędności", którą prowadzimy wraz z Maćkiem Samcikiem z bloga "Subiektywnie o finansach". Inwestorzy.tv przygotowali dla nas rewelacyjny, profesjonalny trailer - będzie to pierwsze z aż 4 video, które dla Was przygotujemy.
czytaj dalej
Dywidenda jak w banku
article preview
Począwszy od 12 kwietnia br. na dwóch blogach Longterm.pl i Subiektywnie o finansach będzie się ukazywał cykl edukacyjny poświęcony inwestowaniu dywidendowemu. Będzie to 16 artykułów, 3 klipy video, 3 webinary na żywo, konkursy z nagrodami i nasza obecność na konferencji "Wall Street" w Karpaczu.
czytaj dalej
Srebrny jubileusz GPW
article preview
To właśnie dzisiaj - 12 kwietnia, wypada 25-ta rocznica powstania Giełdy Papierów Wartościowych, która według mnie jest świątynią kapitalizmu i sercem całego krajowego systemu wolnorynkowego. Nie ma na świecie żadnej silnej, rozwiniętej gospodarki bez silnego rynku kapitałowego – spójrzmy choćby na Stany Zjednoczone (Wall Street), Japonię (TSE), Wielką Brytanię (LSE) czy Niemcy (Deutsche Borse). Jeśli chcemy gonić Zachód i mamy ambicje być kiedyś potęgą gospodarczą, to nie ma innej drogi niż poprzez rozwój i umacnianie rynku kapitałowego. Kraj który o tym zapomni będzie skazany na rolę zaściankowego marudera i porażkę w światowym wyścigu gospodarczym.
czytaj dalej
1...345
5/5
»