Ranking najlepszych 15 polskich spółek
Wczoraj ukazał się najnowszy raport "TOP 15 POLAND" czyli ranking najlepszych, polskich spółek po wynikach za I kwartał tego roku. Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy, że weszła do niego nowa, bardzo obiecująca i przyszłościowa spółka, godna reprezentowania Rzeczypospolitej Polskiej na arenie międzynarodowej, z szansą na uzyskanie miana marki globalnej.
Jak zwykle, raport "TOP 15 POLAND" będzie początkowo dostępny tylko i wyłącznie dla Subskrybentów, którzy zakupili roczny abonament. Publiczna sprzedaż raportu ruszy dopiero za tydzień 06.06.2015

Więcej szegółów dotyczących raportu, jakie stopy zwrotu przyniosły wytypowane w poprzednich rankingach spółki można znaleźć wchodząc w poniższy link:

https://longterm.pl/Ranking-Najlepszych-15-Polskich-Spolek.html

Aby otrzymać najnowszy raport w pierwszej kolejności czyli przed ogłoszeniem publicznej sprzedaży, należy zakupić roczny abonament - więcej szczegółów dotyczących rocznej usługi można znaleźć klikając w poniższy link:

https://longterm.pl/shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

UWAGA: W ramach rocznego abonamentu otrzymuje się najnowszy raport oraz każdy kolejny raport kwartalny aż do wygaśnięcia usługi całkowicie gratisowo! Innymi słowy - jeśli kupisz przyładowo dzisiaj, to otrzymasz od razu (jeszcze dzisiaj) najnowszy raport po wynikach za I kw. 2015, a potem każdy kolejny raport po wynikach za II kw., III kw., i IV kw. oraz I kw. 2016 gratis! Otrzymasz zatem aż 5 raportów gratis w ramach abonamentu! Wartość tych gratisów to 600 zł (jeden raport kosztuje 120 zł)!!!

Zachęcam zatem gorąco do przystąpienia do ekipy Longterm.pl aby otrzymywać moje raporty co kwartał za darmo i co najważniejsze - w pierwszej kolejności, zanim zostaną udostępnione do publicznej sprzedaży. 

Przyłącz się do ekipy Longterm.pl już dzisiaj i otrzymaj najnowszy, świeżutki raport z rankingiem najlepszych 15 spółek po wynikach za I kwartał gratis! 

Aby zapoznać się ze szczegółami, dotyczącymi rocznego abonamentu i dokonać płatności on-line należy wejść w poniższy link:

https://longterm.pl/shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

Gorąco polecam, 

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości kapitalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Co miesiąc bedziesz wypuszczał ten raport? O ile sie nie myl 1,5 mies temu też był raport kwartalny za spólki po 1 kwartale a teraz jaki to raport? A teraz możesz skasować posta... Chyba czesciej niz 4 razy do roku publikujesz raporty kwartalne...

odpowiedz

Dwa miesiące temu - dokładnie 27.03 wypuściłem raport z rankingiem po wynikach za IV kwartał 2014. Wysyłam raporty tak szybko jak jestem w stanie przeanalizować wszystkie raporty finansowe obserwowanych przeze mnie spółek. 

odpowiedz