Konferencja wynikowa Grupy Azoty - LIVE!
Zapraszam do oglądania konferencji wynikowej Grupy Azoty na żywo! Dzisiaj o 11:30!

 

Grupa Azoty to jedna z rozpoznawalnych europejskich grup z branży chemicznej, obecna w sektorze tworzyw konstrukcyjnych, nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a także alkoholi OXO i plastyfikatorów. Grupa Azoty zgromadziła komplementarne spółki o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii. W ten sposób powstał największy w Polsce i jeden ze znaczących w Unii Europejskiej koncernów chemicznych.

Grupa Azoty szczyci się własnymi jednostkami badawczymi przeprowadzającymi ponad milion analiz każdego roku. Ich uwaga skupia się zarówno na badaniach nad nowymi produktami i technologiami, jak i nad udoskonalaniem istniejących.

Grupa Azoty SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 30 czerwca 2008 r. Wchodzi w skład indeksów WIG-CHEMIA, WIG30, mWIG 40, WIG, WIG-Poland, Respect Index. Grupa Azoty SA od 2013 roku jest notowana w indeksie MSCI Emerging Markets, od 2015 roku w indeksie FTSE Emerging Markets, a od stycznia 2017 FTSE4Good Emerging Index.

http://inwestorzy.tv/live-transmisja-online-z-konferencji-dot-omowienia-wynikow-finansowych-za-iiiq-2017-r-grupa-azoty-9-listopada-godz-1130/

W spotkaniu udział wezmą:

Wojciech Wardacki, Prezes Zarządu Grupy Azoty SA, Prezes Zarządu Grupy Azoty Police

Paweł Łapiński, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty SA

Włodzimierz Zasadzki, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Police

Izabela Świderek, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Puławy

Paweł Mortas, Prezes Zarządu Grupy Azoty Kędzierzyn

Joanna Barnaś, Kierownik Biura Relacji Inwestorskich

 

Termin: 09. listopada 2017 r., godz: 11:30

Miejsce: Sala Notowań, GPW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *