Jaki rachunek inwestycyjny otworzyć? Który polecam?
Po ostatnim webinarze byłem w wielkim szoku, że tak wiele osób pytało o to gdzie otworzyć rachunek inwestycyjny i który konkretnie polecam. Zostałem dosłownie zasypany pytaniami na maila od początkujących (na webinar zapisało się ponad 300 osób!) ale i od osób, które mają gdzieś rachunek i chcieliby zmienić. Wychodzę zatem naprzeciw zapotrzebowaniu i odpowiadam na pytanie, polecając najlepszy według mnie rachunek inwestycyjny w Polsce.

 

Polecam konto maklerskie DM BOŚ z którego sam korzystam i mogę z czystym sumieniem polecić - poniżej link do rejestracji:

Otwieram darmowy rachunek inwestycyjny w DM BOŚ <<LINK>> 

Po założeniu podstawowego można otworzyć sobie tam też darmowe IKE i IKZE - też polecam!

Dzięki tym kontom można uzyskać gigantyczną optymalizację podatkową - na IKE nie płaci się w ogóle podatku jeśli nie wypłaci kasy przed osiągnięciem 60 roku życia a w przypadku IKZE całość rocznej wpłaty (5115 zł) można odliczyć sobie od podatku czyli oszczędzasz 920 zł jak jesteś w pierwszym progu podatkowym a 971 zł jak jesteś na 19% I tak każdego roku aż do emeryturki

Porównanie IKE i IKZE poniżej:

źródło: http://bossafx.pl/edukacja/IKE/IKZE/porownanie/

Należy najpierw otworzyć konto podstawowe a następnie już bez ponownego podpisywania papierów można otworzyć sobie wyżej wymienione konta IKE i IKZE - można mieć obydwa a Ci z Was, którzy są w związkach małżeńskim mogą dodatkowo otwierać dodatkowe rachunki na żonę lub męża

Aby otworzyć darmowe konto w DM BOŚ (Bossa.pl) należy wejść w poniższy link i wypełnić formularze rejestracyjny (dalej postępować zgodnie z intrukcjami na stronie bossa.pl):

Otwieram darmowy rachunek inwestycyjny w DM BOŚ <<LINK>> 

Jest to mój link afiliacyjny, dzięki któremu za każde nowo otwarte konto na którym nowy klient wygeneruje przynajmniej 1000 zł obrotu, otrzymam wynagrodzenie, które w żadnym wypadku nie wpływa na wysokość prowizji jakie płacisz. Otwierając konto w DM BOŚ, które osobiście posiadam i polecam, wspierasz mnie jako niezależnego analityka.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służę pomocą na forum pod tym artykułem lub mailowo, ewentualnie via portale społecznościowe (FB/TT) - kontakt poniżej.

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *